Załoga IM Logistics!!!

Naszą firmę tworzy zespół osób, które są zaangażowane w pracę. Doświadczona i wykwalifikowana kadra czuwa nad każdym zleceniem. Nasze działania organizujemy tak, aby wszystkie zlecenia były realizowane w terminie.
Dostarczamy pełen zakres usług w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Profesjonalnie działamy na wielu płaszczyznach, oferując konkurencyjne ceny i przejrzystość rozliczeń. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom klientów.
To co nas wyróżnia na rynku transportowym to kompleksowość usług, a także indywidualne podejście do klienta. Oferty są precyzyjnie dopasowane do klientów, co zapewnia optymalne rozwiązania.

  • Ilona Matusiak – Prezes / Chief Executive Officer (CEO)
    – i.matusiak@imlogistics.pl
  • Łukasz Matusiak – Dyrektor Generalny, Kierownik Logistyki / General Director, Logistics Manager
    – l.matusiak@imlogistics.pl
  • Bartosz Gorzycki – Kierownik ds. Operacji Flotowych / Fleet Operations Manager
    b.gorzycki@imlogistics.pl
  • Marta Pilewska – Manager ds. Obsługi Klienta / Customer Service Manager
    – m.pilewska@imlogistics.pl
  • Adam Guźlewski – Kierownik Krajowego Transportu Drogowego / Domestic Road Freight Manager
    – a.guzlewski@imlogistics.pl
  • Marta Urbańska – Starszy Specjalista ds. Transportu drogowego / Senior Road Freight Specialist
    – m.urbanska@imlogistics.pl
  • Bartosz Krasiński – Starszy Specjalista ds. Transportu drogowego / Senior Road Freight Specialist
    – b.krasinski@imlogistics.pl
  • Paulina Michalska – Specjalista ds. Administracji i Transportu Drogowego / Administration and Road Freight Specialist
    – p.michalska@imlogistics.pl
  • Teresa Czachorowska – Asystent ds. Administracji / Administration Asistant
    – t.czachorowska@imlogistics.pl
  • Izabela Tomczak-Dogańska – Główna księgowa / Chief Accountant
    – i.tomczak-doganska@imlogistics.pl
  • Damian Braun – Księgowy / Accountant
    – d.braun@imlogistics.pl

Liczy się czas, dlatego działamy szybko, precyzyjnie i bezpiecznie!

  • Rzetelnie
  • Punktualnie
  • Bezpiecznie
  • Kompleksowo
  • Pragmatycznie
  • Konkurencyjnie
  • Skutecznie
  • Indywidualnie
  • Fachowo
  • Wytrwale

Chcesz nas znaleźć?     KONTAKT

Nie jesteś pewien czego potrzebuje Twoja firma?